Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościTeatr Jaracza ze spektaklem w Bełchatowie

Teatr Jaracza ze spektaklem w Bełchatowie

Foto: FotoSzatnia
Teatr Jaracza ponownie zagości na deskach sceny MCK PGE Giganty Mocy. Tym razem ze spektaklem „Aszkenazy, menel z Łodzi”. Sztuka przygotowana na podstawie książki Katarzyny Bondy, specjalizującej się w powieściach kryminalnych.

Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na spektakl pt. „Aszkenazy, menel z Łodzi ”, który odbędzie się 6 lutego br. o godzinie 19:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Teatr im. Jaracza z Łodzi ponownie ze spektaklem w Bełchatowie

Sztuka oparta jest na książce Katarzyny Bondy ” Lampiony”.  Mroczny klimat Łodzi, groźny podpalacz, osobliwi mieszkańcy i tajemnicze podziemia. Nieznane oblicze miasta, które posiada jedyny w swoim rodzaju urok i zagadkową historię. Nikt tak do tej pory nie opisał Łodzi – zapomnianego miejsca z charakterem, na wskroś wielokulturowego, pięknego i pociągającego w swej brzydocie.
W powieści Katarzyny Bondy polskiej królowej kryminału zagadkę tajemniczych podpaleń próbuje rozwiązać profilerka Sasza Załuska. Robert Latusek w swoim monodramie spotyka prawdziwego podpalacza…

Czas trwania spektaklu: 65 min (bez przerwy).

Bilety w cenie: 40 zł do nabycia TUTAJ lub w kasach MCK Bełchatów.

„Aszkenazay, menel z Łodzi” wystawiony zostanie w ramach programu Wojewódzkie Jaracza Wędrówki. Na cykl wydarzeń kulturalnych zaprasza Urząd Marszałkowski w Łodzi.