Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsEdukacjaTydzień warsztatów i zajęć logopedycznych

Tydzień warsztatów i zajęć logopedycznych

Tydzień Logopedii rozpocznie się 12 listopada Tydzień Logopedii rozpocznie się 12 listopada, fot. Poradania Psychologiczno-Pedagogiczna 

 

Z bezpłatnych warsztatów, zajęć i prelekcji logopedycznych mogą skorzystać dzieci, a także rodzice i nauczyciele. Wszystko w ramach Tygodnia Logopedycznego, który po raz piąty już organizuje bełchatowska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.  

 

Z Powiatowego Tygodnia Logopedii skorzystać może każdy, kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Mowa o dzieciach, ale też rodzicach, opiekunach i nauczycielach. Pierwsze zajęcia zaplanowane są na poniedziałek, 12 listopada. Kolejne będą się odbywać do piątku, 15 listopada głównie w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Czaplnieckiej 96.

 

Wśród nich konsultacje neurologopedyczne, psychologiczne, warsztaty na temat metody EEG Biofeedback, zaburzeniach mowy, mutyzmie. W planach są także pogadanki, pokaz pomocy logopedycznych, zabawy wspomagające rozwój mowy. Plan tygodnia logopedii zamieszczamy w załączniku poniżej, szczegóły można także znaleźć na stronie www.pppbelchatow.bai.pl.  

Każdego roku w Powiatowy Tydzień Logopedii włączają się także miejskie przedszkola i szkoły. Placówki korzystają z proponowanych zajęć, ale też angażują się w konkursy ogłaszane przez poradnię i same organizują zajęcia czy spotkania z rodzicami.

 

Program tegorocznego Powiatowego Tygodnia LogopediiProgram tegorocznego Powiatowego Tygodnia Logopedii