Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościW piątek plac Wolności zamieni się w smakowity jarmark

W piątek plac Wolności zamieni się w smakowity jarmark

W piątek plac Wolności zamieni się w smakowity jarmark
Jarmark Smaku organizowany jest na Placu Wolności – historycznych miejscu rolniczych targów; fot. archiwum
Przetwory, miody, pachnące wędliny oraz zdrowa, ekologiczna żywność wprost od producentów. Już w najbliższy piątek 17 maja na placu Wolności ponownie zagości lubiany przez bełchatowian Jarmark Smaku. Regionalne produkty będzie można kupić między godz. 8:00 do 17:00.

Tak, jak w poprzednich edycjach tego cyklicznego miejskiego wydarzenia, wystawcami będą lokalni rolnicy i przetwórcy. Na straganach, które staną na placu Wolności, królować będą m.in. przyprawy, zioła, soki, nabiał, miody, sery czy wędliny. W ofercie nie zabraknie także słodyczy oraz świeżych owoców i warzyw.

Coś dla siebie znajdą również zwolennicy naturalnych kosmetyków. Będą bowiem stoiska z mydłami, balsamami do ciała czy olejkami. Oprócz wystawców na placu Wolności będą także dostępni specjaliści z Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.

Strefa rolniczego handlu daje także możliwość bezpośredniego spotkania kupujących z producentami. Jak wielokrotnie podkreślali wystawcy, taka wymiana opinii oraz poznanie oczekiwań klientów są dla nich niezwykle cenne.

W piątek plac Wolności zamieni się w smakowity jarmark

Na najbliższy Jarmark Smaku na placu Wolności zapraszamy w piątek 17 maja. Stragany będą dostępne od godz. 8:00 do 17:00.

AP

Plakat 
Jarmark smaku" - maj 2024 r.