Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaWalentynki na filmowo. Darmowy seans w Kulturze

Walentynki na filmowo. Darmowy seans w Kulturze

Walentynki na filmowo. Darmowy seans w Kulturze
W walentynki w kinie Kultura będzie można obejrzeć komedię „Miłość jak miód”
Już za tydzień walentynki. Jeśli szukacie pomysłu na wyjątkowy prezent dla swoich najbliższych, spieszymy z pomocą. Co powiecie na kino? Prezydent Mariola Czechowska na ten najbardziej romantyczny dzień w roku przygotowała specjalną, filmową niespodziankę – zaproszenie na darmowy seans w kinie Kultura. Wejściówki będzie można odbierać w kasie kina od najbliższej soboty 10 lutego.

– Walentynki, które popularnie nazywamy dniem zakochanych, to idealny moment na obdarowanie najbliższych nam osób upominkiem. To także doskonała okazja, aby podziękować im za miłość, przyjaźń, piękne chwile i oddanie. Jednym z najlepszych podarków może być wspólne spędzenie czasu. Dlatego też, podobnie jak rok temu, zapraszam Państwa na darmowe seanse w kinie Kultura. Będziecie mogli Państwo obejrzeć romantyczną produkcję, która z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych chwil i wzruszeń. Życzę udanych filmowych walentynek – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.

W walentynki w kinie Kultura wyświetlona zostanie przebojowa komedia o dojrzałej namiętności. O miłości, która przychodzi nagle i nie patrzy na metrykę. Głównymi bohaterkami filmu „Miłość jak miód” są dwie przyjaciółki po pięćdziesiąte. Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział? Czy uwierzą, że nigdy nie jest za późno? Przekonacie się w środę 14 lutego. Pierwszy seans rozpocznie się o godz. 17:30, natomiast drugi o godz. 20:00.

Walentynki na filmowo. Darmowy seans w Kulturze

Bezpłatne, dwuosobowe zaproszenia będzie można odbierać w kasie kina Kultura od godz. 10:00 w sobotę 10 lutego. Bilety będą wydawane do wyczerpania zapasów. Co ważne, jedna osoba może otrzymać jedną, podwójną wejściówkę.

AP

Walentynki na filmowo. Darmowy seans w Kulturze - plakat