Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościWspaniała zabawa na Miejskiej Potańcówce w Grocholicach

Wspaniała zabawa na Miejskiej Potańcówce w Grocholicach

Miejska Potańcówka to okazja do dobrej zabawy.
Miejska Potańcówka była doskonałą okazją do zabawy i miłego spędzenia czasu
Dużo dobre muzyki i wspaniała zabawa – tak w kilku słowach można podsumować ostatnią Miejską Potańcówkę. W sobotę 16 września w taneczny parkiet zamienił się park im. J. Markiewicza w Grocholicach. Chętnych do zabawy pod chmurką nie brakowało.

Tegoroczna nowość w kalendarzu wakacyjnych imprez, czyli Miejska Potańcówka, okazała się strzałem w dziesiątkę. Ostatnia jej odsłona miała miejsce w minioną sobotę. Ponownie zabawa miała miejsce w Grocholicach, a konkretnie w parku im. J. Markiewicza. Przypomnijmy, że lipcową taneczną imprezę przerwała burza. Potańcówka skończyła się więc znacznie wcześniej niż pierwotnie zakładano. Tym razem pogoda dopisała. Podobnie zresztą uczestnicy. Chętnych do tańca nie brakowało.

Wspaniała zabawa na Miejskiej Potańcówce

Bełchatowianie, którzy przyjęli zaproszenie prezydent Marioli Czechowskiej i w sobotni wieczór 16 lipca przyszli do parku przy ul. Częstochowskiej, bawili się znakomicie. Do tańca zachęcała muzyka, którą serwował DJ Manki. Z głośników popłynęły zarówno polskie, jak i zagraniczne taneczne hity. Z racji tego, że grane były zarówno piosenki znane od lat, jak i najnowsze przeboje, na parkiecie tańczyli bełchatowianie w różnym wieku. Można więc śmiało powiedzieć, że muzyka połączyła pokolenia.

>>> Zobacz fotogalerię: Miejska Potańcówka w Grocholicach

Miejska Potańcówka po raz kolejny okazała się również doskonałą okazją do integracji, rozmów i miłego spędzenia czasu. Park przystrojony został lampionami i łańcuchami świetlnymi, była też strefa gastronomiczna i miejsce do odpoczynku. Po zakończonej zaś zabawie bełchatowianie mogli skorzystać z powrotnej emzetki.

AP

Na Miejskiej Potańcówce bawiły
W zabawie wziął udział również m.in. wiceprezydent Dariusz Matyśkiewicz