II Bełchatowski Przegląd Zespołów Rockowych „Rock To The Top”

II Bełchatowski Przegląd Zespołów Rockowych „Rock To The Top”


11 maja 2024

Chcesz zaistnieć na wielkiej scenie i zaprezentować swoją twórczość przed większą publicznością? Nie czekaj i wyślij swoje zgłoszenie do udziału w II Bełchatowskim Przeglądzie Zespołów Rockowych „Rock To The Top”, który odbędzie się 11 maja br. o godzinie 13:00.

Uczestnikami przeglądu mogą być zespoły występujące amatorsko, niezwiązane kontraktem
z profesjonalną wytwórnią płytową, wykonujące własne utwory autorskie na żywo. Członkiem zespołu może być wyłącznie osoba pełnoletnia.

Zespoły chcące wziąć udział w przeglądzie zobowiązane są do wypełnienia karty zgłoszeniowej i odesłanie jej wraz z linkami do dwóch utworów w formie online oraz zdjęciem uczestnika na adres e-mail: rock@mckbelchatow.pl do dnia 30.04.2024 r.

Tuż po zakończeniu przeglądu zapraszamy na koncert Maleo, który rozpocznie się o godzinie 20:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Bilety w cenie 20 zł do kupienia w kasach MCK oraz TUTAJ.

Sponsorem i Mecenasem Kultury jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Sponsorem wydarzenia jest Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o, Zakładu Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN Sp. z o.o. w Bełchatowie oraz Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Bełchatowie.

MCK PGE Giganty Mocy
Narutowicza 1 A
Bełchatów , 97-400

Zobacz cały kalendarz