"Miłość jak miód" darmowy seans walentynkowy w Kulturze

"Miłość jak miód" darmowy seans walentynkowy w Kulturze


14 lutego 2024

Jeśli szukacie pomysłu na wyjątkowy prezent dla swoich najbliższych, spieszymy z pomocą. Co powiecie na kino? Prezydent Mariola Czechowska na ten najbardziej romantyczny dzień w roku przygotowała specjalną, filmową niespodziankę – zaproszenie na darmowy seans w kinie Kultura. Wejściówki będzie można odbierać w kasie kina od najbliższej soboty 10 lutego.

W walentynki w kinie Kultura wyświetlona zostanie przebojowa komedia o dojrzałej namiętności. O miłości, która przychodzi nagle i nie patrzy na metrykę. Głównymi bohaterkami filmu „Miłość jak miód” są dwie przyjaciółki po pięćdziesiąte. Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział? Czy uwierzą, że nigdy nie jest za późno? Przekonacie się w środę 14 lutego. Pierwszy seans rozpocznie się o godz. 17:30, natomiast drugi o godz. 20:00.

Bezpłatne, dwuosobowe zaproszenia będzie można odbierać w kasie kina Kultura od godz. 10:00 w sobotę 10 lutego. Bilety będą wydawane do wyczerpania zapasów. Co ważne, jedna osoba może otrzymać jedną, podwójną wejściówkę.

Kino Kultura
Plac Narutowicza 1 A
Bełchatów, 97-400

Zobacz cały kalendarz