Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościZ miastem znajdziesz praktyki lub staż

Z miastem znajdziesz praktyki lub staż

 Staże oraz praktyki to dobry pomysł na rozpoczęcie kariery zawodowej; fot. pixabayStaże oraz praktyki to dobry pomysł na rozpoczęcie kariery zawodowej; fot. pixabay

 

Specjalista ds. lean managementu to najnowsza oferta płatnego stażu, jaką można znaleźć na miejskim portalu invest.belchatow.pl. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne – zarówno dla młodych ludzi poszukujących firmy, w której będą mogli odbyć praktyki zawodowe, jak i pracodawców, którzy mają okazję pozyskania pracownika wcześniej przeszkolonego w ich przedsiębiorstwie.

Każdego roku na rynek pracy wchodzą tysiące absolwentów studiów. W efektywnym poszukiwaniu pracy duże znaczenie ma udokumentowane doświadczenie zawodowe. Dobrym wstępem do kariery mogą okazać się praktyki i staże, które pozwalają poznać realia rynku oraz tajniki konkretnego zawodu.

I tutaj z pomocą młodym ludziom przychodzi miasto Bełchatów. Na dedykowanej przedsiębiorcom miejskiej stronie znaleźć można oferty pracodawców poszukujących wykwalifikowanych pracowników w różnych zawodach i sektorach gospodarki. Mowa m.in. o księgowości, kadrach i płacach czy szeroko rozumianym budownictwie (np. malarz, gipsiarz, glazurnik, monter suchej zabudowy).

Ostatnią ofertą, jaka dodana została do miejskiego serwisu jest propozycja dla studenta bądź absolwenta kierunków: inżynieria i zarządzanie produkcją, inżynieria przemysłowa, lean managemant, zarządzanie projektami bądź pokrewnych. Zakres obowiązków przyszłego praktykanta obejmuje szereg zagadnień związanych m.in. z analizą i oceną produkcji. Pracodawca przewiduje rozpoczęcie praktyk w drugiej połowie sierpnia. Wszelkie informacje na ten temat wraz z linkiem aplikacyjnym znajdują się na invest.belchatow.pl.

Informacje o stażach i praktykach na miejskim portalu zamieszczane są całkowicie nieodpłatnie. Przedsiębiorcy zainteresowani takim sposobem poszukiwania i pozyskiwania potencjalnych przyszłych pracowników, mogą kontaktować się z Zespołem ds. Rozwoju Miasta bełchatowskiego magistratu przy ul. Kościuszki 1 i pod numerem telefonu 44 733 51 45.

 

AP

 

Korzystanie z miejskiego serwisu jest bezpłatneKorzystanie z miejskiego serwisu jest bezpłatne