Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaZapisz się na warsztaty fotografii komórkowej

Zapisz się na warsztaty fotografii komórkowej

Warsztaty skierowane są do młodzieży z województwa łódzkiegoWarsztaty skierowane są do młodzieży z województwa łódzkiego

 

Łódzki Dom Kultury oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zachęcają do wzięcia udziału w warsztatach fotografii komórkowej zorganizowanych w ramach projektu #Zoom_na_Łódzkie, które odbędą się 17 maja o godzinie 10:00 w sali plastycznej MCK PGE Giganty Mocy.

Projekt #Zoom_na_Łódzkie zakłada organizację w 5 miejscowościach województwa łódzkiego warsztatów fotografii „komórkowej” skierowanych do młodzieży w wieku 14-17 lat. Uczestnicy warsztatów poznają możliwości i funkcje smartfonów służące fotografii artystycznej i dokumentalnej, a zdobyta wiedza da możliwość uczestnictwa w konkursie, który będzie zwieńczeniem projektu.

Warsztaty poprowadzi Kamila Brauer – fotografka z 6-letnim stażem, prężnie działająca w mediach społecznościowych takich jak TikTok, czy Facebook gdzie opowiada, m.in. o technikach robienia zdjęć telefonem komórkowym.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mai: michal.stempczynski@mckbelchatow.pl. Ilość miejsc ograniczona. Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie Miejskiego Centrum Kultury (mckbelchatow.pl).

 

mat. pras. MCK Bełchatów

 

Plakat promujący warsztaty #Zoom_na_ŁódzkiePlakat promujący warsztaty #Zoom_na_Łódzkie