Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaZapowiada się aktywne "Osiedlowe lato w mieście"

Zapowiada się aktywne “Osiedlowe lato w mieście”

Zapowiada się aktywne "Osiedlowe lato w mieście"

Przed nami siedem osiedlowych spotkań. Każde będzie pełne atrakcji

Już za nieco ponad tydzień wystartuje „Osiedlowe Lato w Mieście”. Przez całe wakacje niemal w każdą niedzielę będziemy się bawić w różnych rejonach Bełchatowa. W pierwszej kolejności 7 lipca impreza zawita do Grocholic. Początek o godz. 16:00.

„Osiedlowe lato w mieście” na stałe wpisało się już w kalendarze letnich imprez w mieście. To propozycja nie tylko dla najmłodszych bełchatowian, ale dla całych rodzin. Formuła wydarzenia jest już wszystkim dobrze znana. Wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy wiele różnorodnych atrakcji, gier i warsztatów na świeżym powietrzu.

Zapowiada się aktywne “Osiedlowe lato w mieście”

Będą dmuchańce, mega bańki mydlane, gry XXL czy zabawy w stylu eko. Ekologia jest bowiem stałym elementem „Osiedlowego Lata w Mieście”. Zresztą jego hasło – „Segregacja to dobra re:akcja” zachęca do nauki selektywnej zbiórki odpadów.

Tradycyjnie także zabawie na osiedlach towarzyszyć będą występy i spektakle. Podczas pierwszej odsłony tej cyklicznej imprezy, oprawę muzyczną zapewni Stowarzyszenie „Towarzystwo Przyjaciół Grocholic i Okolic”. Będą występy dzieci, zagra zespół „Bezpieczny weekend”, a na koniec DJ Wiewór.

Do zabawy zapraszamy niemal w każdą wakacyjną niedzielę. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na plakacie poniżej. Zabawa przewidziana jest na całe popołudnia, dokładnie od godz. 16:00 do 20:00. Widzimy się już 7 lipca w Grocholicach. Do zobaczenia.

AP

Plakat - Osiedlowe lato w mieście 2024