Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsZapraszamy na Miejską Potańcówkę pod chmurką

Zapraszamy na Miejską Potańcówkę pod chmurką

Tańczący bełchatowianie podczas Miejskiej Potańcówki w Grocholicach.
Bełchatowianom przypadła do gustu taneczna zabawa na świeżym powietrzu
Park Markiewicza w Grocholicach zamieni się w taneczny parkiet. A to za sprawą Miejskiej Potańcówki, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 16 września. Na taneczną zabawę zaprasza prezydent Mariola Czechowska.

Zapowiada się prawdziwie taneczny wieczór. Przed mieszkańcami kolejna odsłona Miejskiej Potańcówki. Zabawa rozpocznie się o godz. 19:00 i potrwa do godz. 22:00. W tym czasie będzie można pobawić się przy muzyce, którą puszczać będzie DJ Manki. Z pewnością nie zabraknie złotych przebojów, ale też muzycznych nowości. W parkiet zamienią się alejki w parku Markiewicza (przy ul. Częstochowskiej), które udekorowane zostaną świecącymi łańcuchami.

– Parkową aranżację dopełnimy lampionami i girlandami. Na pewno zrobi się nastrojowo. Warto dodać, że na miejską potańcówkę pod chmurką wejdziemy bez żadnych opłat czy biletów. Wstęp jest wolny – mówi Agnieszka Rogaczewska, dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta Bełchatowa.

Podczas Miejskiej Potańcówki będzie można też zakupić coś do jedzenia. W planach jest bowiem strefa gastronomiczna z miejscem do odpoczynku. Bełchatowianie będą też mogli skorzystać z powrotnej emzetki, która do Bełchatowa wyruszy ok. godz. 22:00 z ul. Częstochowskiej.       

– Na Miejskiej Potańcówce w Grocholicach spotkamy się po raz drugi. – Niestety lipcową zabawę w parku Markiewicza przerwała burza. Potańcówka skończyła się więc znacznie wcześniej niż zakładaliśmy. Kolejne taneczne wydarzenia zaproponowane przez miasto, pokazały, że bełchatowianie chętnie bawią się na świeżym powietrzu.  Imprezy te cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dlatego prezydent Mariola Czechowska zdecydowała, że w Grocholicach odbędzie się jeszcze jedna – dodatkowa potańcówka. Tak, by bełchatowianie mogli w pełni skorzystać z tego, co pierwotnie zostało dla nich przygotowane – dodaje dyrektor Agnieszka Rogaczewska.       

ADA  

>>> Zobacz galerię zdjęć z Miejskiej Potańcówki w Grocholicach  

Plakat promujący Miejską Potańcówkę w Grocholicach