Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościZapraszamy na miejską potańcówkę

Zapraszamy na miejską potańcówkę

Zapraszamy na miejską potańcówkę
Miejska potańcówka to okazja do dobrej zabawy na świeżym powietrzu
Za niecałe dwa tygodnie – 26 sierpnia – będzie kolejna okazja do tańca pod chmurką. W ostatnią sobotę sierpnia w taneczny parkiet zamieni się park przy Muzeum Regionalnym. Będzie muzyka na żywo, a później w wir porwie muzyka serwowana przez DJ-a. Miejska potańcówka, na którą zaprasza prezydent Mariola Czechowska, rozpocznie się o godz. 19:00.

Zapowiada się prawdziwie taneczny wieczór. Już dziś zapraszamy na miejską potańcówkę, która będzie swoistym powrotem do tradycji plenerowych zabaw sprzed lat. Podobnie, jak przed miesiącem w Grocholicach, także i tym razem będzie klimatycznie. Nie zabraknie lampionów i świecących łańcuchów. Przede wszystkim jednak królować będzie rytmiczna muzyka.

Jako pierwsi do tańca zaproszą muzycy Kapeli Fakiry. W ich repertuarze znajdują się piosenki, które w łatwy, prosty i przyjemny sposób opisują naszą rzeczywistość, a także z przymrużeniem oka odnoszą się do przywar i uroków życia. Muzyka serwowana przez Kapelę to nowoczesne połączenie folku z domieszką jazzu i swingu. Jedno jest pewne – to muzyka idealna do tanecznej zabawy. Tuż po nich rytmy podawać będzie natomiast DJ Manki.

– W imieniu prezydent Marioli Czechowskiej serdecznie zapraszamy wszystkich bełchatowian na miejską potańcówkę. To wydarzenie łączące pokolenia. Muzyka będzie różnorodna, każdy więc z pewnością zajdzie odpowiednie dla siebie dźwięki i melodie – mówi rzecznik bełchatowskiego urzędu miasta Kryspina Rogowska.

>>> Zobacz fotogalerię: Miejska potańcówka w Grocholicach

Miejska potańcówka, która odbędzie się w sobotę 26 sierpnia w parku przy Muzeum Regionalnym, rozpocznie się o godz. 19:00. Będzie to jedno z wydarzeń towarzyszących planowanemu na ten właśnie dzień Piknikowi u Hellwigów. Jednocześnie przypominamy o zgłoszeniach do konkursu na strój retro.

AP

Plakat- miejska potańcówka 26 sierpnia