Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościZapraszamy organizacje na spotkanie szkoleniowe

Zapraszamy organizacje na spotkanie szkoleniowe

Spotkaniu udział może wziąć każdy, warsztaty są bezpłatne Spotkaniu udział może wziąć każdy, warsztaty są bezpłatne

 

Prezydent Mariola Czechowska zaprasza na kolejne, trzecie już spotkanie dla organizacji pozarządowych. Zaplanowane jest ono na wtorek, 13 grudnia, początek o godz. 16:00 w sali Herbowej Urzędu Miasta Bełchatowa. Tym razem specjaliści z Centrum OPUS podpowiedzą wiele ciekawych informacji w kwestii finansów i rachunkowości.

 

To będzie już trzecie spotkanie z cyklu, które dla przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń, wspólnie organizuje miasto i łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej przy Centrum OPUS. Tym razem jego tematyka będzie dotyczyć finansów i rachunkowości. To właśnie o poruszenie tych tematów przez specjalistów z OPUS-u najbardziej zależało lokalnym organizacjom.

 

Do udziału w spotkaniu szkoleniowym tradycyjnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności przedstawicieli lokalnych organizacji oraz stowarzyszeń. Warsztaty będą okazją do zdobycia cennej wiedzy, a także wymiany doświadczeń.  

 

Aby wziąć udział w tym darmowym spotkaniu, trzeba się wcześniej zarejestrować. Formularz zgłoszeniowy znajduje się w linku: https://forms.gle/q19vhVPUn1AERu3n9. Potwierdzenie zgłoszenia zostanie wysłane na podany przez Państwa adres mailowy.

 

ADA

 

ngo plakat www