Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościZapraszamy seniorów na warsztaty o emocjach

Zapraszamy seniorów na warsztaty o emocjach

Podczas warsztatów omawiane są różne ważne dla seniorów tematyPodczas warsztatów omawiane są różne ważne dla seniorów tematy

 

Prezydent Mariola Czechowska zaprasza starszych mieszkańców Bełchatowa na kolejne spotkanie w ramach Akademii Seniora. Tym razem w ramach projektu realizowanego przez miasto i MOPS będzie okazja do rozmów na emocji. Spotkanie odbędzie się w piątek, 9 grudnia, w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych przy Placu Wolności 10.

 

 

„Emocje – wróg czy przyjaciel” to tytuł kolejnego spotkania w ramach bełchatowskiej Akademii Seniora. Na zaproszenie prezydent Marioli Czechowskiej z najstarszymi mieszkańcami Bełchatowa porozmawia Magdalena Kucharska – coach i trener rozwoju osobistego. Ponadto w trakcie warsztatów pracownicy urzędu miasta przybliżą uczestnikom szczegóły dotyczace Kart Seniora.

 

Warsztaty odbędą się w piątek, 9 grudnia, w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych przy Placu Wolności 10. Początek o godz. 11:00. Aby wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać. W tym celu wystarczy zadzwonić pod numer 798 910 109.

Przypomnijmy, że wszystkie spotkania w ramach Akademii Seniora mają charakter otwarty. Oznacza to, że udział w nich może wziąć każdy mieszkaniec Bełchatowa, który skończył 60 lat. Więcej informacji na temat projektu można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Staszica.

AP

 

Plakat promujący warsztaty w ramach Akademii SenioraPlakat promujący warsztaty w ramach Akademii Seniora