Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaZobacz najlepsze tegoroczne zdjęcia BTF-u

Zobacz najlepsze tegoroczne zdjęcia BTF-u

Zobacz najlepsze tegoroczne zdjęcia - Longina Rychlewska
Na wystawie będzie można zobaczyć zdjęcia m.in. Longiny Rychlewskiej
Miłośników fotografii czeka nie lada gratka. W najbliższy piątek otwarta zostanie wystawa przeglądowa Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Będzie można zobaczyć ponad 60 najlepszych tegorocznych zdjęć członków i sympatyków BTF-u. Wernisaż odbędzie się 17 listopada w Galerii „Na Piętrze” MCK PGE Gigantów Mocy.

Szesnasta już wystawa przeglądowa będzie doskonałą okazją do zobaczenia dzieł naszych bełchatowskich fotografów, ale nie tylko. Pokazane bowiem zostaną zdjęcia członków towarzystwa, a także zaprzyjaźnionych z nim artystów. – Cieszymy się, że możemy pokazać nasze prace, nad którymi pracowaliśmy przez cały 2023 rok. Można więc śmiało powiedzieć, że na wystawie zaprezentujemy pełen wachlarz fotograficznych form i tematów. Przyroda, natura, krajobraz, zdjęcia koncepcyjne i portret to tylko niektóre z nich – mówi prezes Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego Andrzej Juchniewicz.

Zobacz najlepsze tegoroczne zdjęcia

Na ekspozycji w Galerii „Na Piętrze” będzie można oglądać prace dwudziestu jeden fotografów i fotografików z różnych stron Polski, a także z zagranicy. Jeśli więc lubisz fotografię, koniecznie zobacz najlepsze tegoroczne zdjęcia BTF-u. Jeżeli chodzi o liczbę zdjęć, to będzie ich w sumie 65.

Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek 17 listopada. Początek wydarzenia o godz. 18:00. Sama wystawa zaś będzie otwarta dla zwiedzających do końca roku.

Honorowy patronat nad wystawą objęli: Pani Mariola Czechowska Prezydent Miasta Bełchatowa oraz Pan Zbigniew Kasztelewicz p.o. Prezes Zarządu – Wiceprezes Zarządu ds. Wydobycia PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

AP

Zobacz najlepsze tegoroczne zdjęcia BTF-u - plakat