Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościZostań partnerem "Osiedlowego lata w mieście"

Zostań partnerem „Osiedlowego lata w mieście”

Zostań partnerem "Osiedlowego lata w mieście"
Do współpracy przy organizacji „Osiedlowego lata w mieście” zapraszamy bełchatowskie firmy, instytucje, stowarzyszenia
Na tę wiadomość z pewnością czekały dzieciaki i ich rodzice. Od lipca wraca lubiane „Osiedlowe lato w mieście”. Atrakcji z pewnością nie zabraknie, o co zadbamy wspólnie z naszymi partnerami. Jeśli więc masz własny biznes i chcesz się włączyć w organizację miejskiego wydarzenia, zapraszamy. Liczymy także na współpracę z instytucjami oraz stowarzyszeniami.

Już pierwsze „Osiedlowe lato w mieście” pokazało, że ta cykliczna wakacyjna impreza jest strzałem w dziesiątkę. Dlatego też w tym roku ponownie zaprosimy dzieciaki do wspólnej zabawy. Siedem spotkań – każde na innym z bełchatowskich osiedli. Wszystkie będą doskonałą okazją do aktywnego spędzenia popołudnia. Będą interesujące warsztaty, gry i zabawy ruchowe. Animatorzy zaś zadbają, by uczestnicy imprezy na nudę nie narzekali.

Jednym z ważniejszych założeń wydarzenia, którego organizatorem jest prezydent Bełchatowa Patryk Marjan, jest to, aby było ono bezpłatne. By tak się stało, zapraszamy do współpracy bełchatowskie firmy, instytucje, stowarzyszenia. Wszystkich, którzy chcą wspólnie z nami sprawić, aby wakacje spędzane w mieście pełne były radości i ciekawych aktywności.

Dla naszych partnerów „Osiedlowe lato w mieście” to świetna okazja do skutecznej reklamy. Mogą liczyć na umieszczenie ich logotypu na wszystkich materiałach promujących wydarzenie. Ponadto gwarantujemy promocję na oficjalnych kanałach informacyjnych urzędu miasta (belchatow.pl oraz fb/belchatow). To jednak nie wszystko. Informacja o partnerach będzie również przekazywana podczas osiedlowej imprezy.

– Gorąco zapraszamy do współpracy. Wszystkim nam przecież zależy, aby dzieciaki, które wakacje spędzą w mieście, mogły się świetnie bawić. Bo tak naprawdę to jest najważniejsze. Jestem pewna, że wspólnymi siłami, zaangażowaniem oraz pozytywną energią zapewnimy naszym najmłodszym niezapomniane i radosne chwile. Chwile wypełnione darmowymi atrakcjami – mówi Agnieszka Rogaczewska, dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu UM Bełchatowa.  

Co ważne, nie trzeba się zgłaszać do wszystkich odsłon „Osiedlowego lata”. Można również uczestniczyć w kilku lub tylko w jednej. Na zgłoszenia potencjalnych partnerów czekamy do 20 czerwca. W tym celu należy skontaktować się z Wydziałem Promocji Kultury i Sportu urzędu miasta. Można to zrobić bezpośrednio w budynku przy ul. Kościuszki 15 bądź dzwoniąc pod nr 44 733 51 62. Można także wysłać maila na adres: o.kwiatkowska@um.belchatow.pl.

Harmonogram „Osiedlowego lata w mieście” 2024

  • 7 lipca – os. Grocholice
  • 21 lipca – os. Dolnośląskie
  • 28 lipca – os. Binków
  • 4 sierpnia – os. POW
  • 11 sierpnia – os. Okrzei
  • 18 sierpnia – os. Przytorze
  • 25 sierpnia – os. Budowlanych

AP