Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Podczas warsztatów Akademii Seniora omawiane są ważne dla starszych mieszkańców tematyPodczas warsztatów Akademii Seniora omawiane są ważne dla starszych mieszkańców tematy

 

Prezydent Mariola Czechowska zaprasza starszych bełchatowian na kolejne spotkanie w ramach Akademii Seniora. Tematem bezpłatnych warsztatów będzie szeroko rozumiane szczęście. Warsztaty, które wspólnie z miastem organizuje MOPS, odbędzie się w piątek, 10 lutego, w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych.


W ramach projektu Akademia Seniora cyklicznie organizowane są bezpłatne spotkania, podczas których poruszane są ważne dla starszych mieszkańców tematy. Tym razem uczestnicy warsztatów poszukają odpowiedzi na kilka pytań, m.in. czym jest szczęście, jak rozpoznawać emocje, czy jak wypracować własny sposób na osiągnięcie dobrostanu. Z seniorami spotka się Magdalena Kucharska – coach i trener rozwoju osobistego, która na zaproszenie prezydent Marioli Czechowskiej poprowadzi spotkanie pt. „Kierunek – Szczęście”.


Warsztaty odbędą się w piątek, 10 lutego, w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych przy Placu Wolności 10. Początek o godz. 12:00. Aby wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać. W tym celu wystarczy zadzwonić pod numer 798 910 109.

 

Przypomnijmy, że wszystkie spotkania w ramach Akademii Seniora mają charakter otwarty. Oznacza to, że udział w nich może wziąć każdy mieszkaniec Bełchatowa, który skończył 60 lat. Więcej informacji na temat projektu można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Staszica.

 

AP

 

Plakat promujący warsztaty w ramach Akademii SenioraPlakat promujący warsztaty w ramach Akademii Seniora

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl