Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na targach rolnych nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin; fot./ŁODR w BratoszewicachNa targach rolnych nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin; fot./ŁODR w Bratoszewicach

 

Prezentacja maszyn rolniczych, konkursy, kiermasz roślin, fachowe doradztwo i występy artystyczne – tak zapowiadają się tegoroczne Targi Rolne AGROTECHNIKA. Impreza odbędzie 22 i 23 kwietnia w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach.

 

Podobnie, jak w poprzednich edycjach targów, na uczestników czekać będzie bogata oferta firm zaopatrujących rolników w maszyny, urządzenia i środki niezbędne do produkcji rolnej. Na kiermaszu ogrodniczym zaś będzie można kupić rośliny ozdobne i użytkowe – do domu, ogrodu i na balkon. Natomiast dla poszukujących tradycyjnych smaków organizatorzy przygotowali „Jarmark żywności prosto od rolnika”.


Dodatkowo zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, będzie można uzyskać wyczerpujące informacje o tegorocznych, zmienionych warunkach przyznawania płatności bezpośrednich, uwzględniających tzw. rozszerzoną warunkowość. Fachowcy podzielą się również wiedzą na temat ekoschematów czy inwestycji w ramach Planu Strategicznego WPR na lata 2023-2027.


Targi Rolne AGROTECHNIKA odbędą się na terenie Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach przy ul. Nowości 32. Zarówno w sobotę, 22 kwietnia, jak i niedzielę, 23 kwietnia, wystawcy będą dostępnie od godz. 8:00 do 16:00. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie ośrodka lodr-bratoszewice.pl.

 

AP

 

Plakat dot. Targów Rolnych AGROTECHNIKAPlakat dot. Targów Rolnych AGROTECHNIKA

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl