Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na fotografii część plakatu promująca spotkanie z Przemysławem Kossakowskim, widać kadr z programu "Down the road"Bezpłatne wejściówki na spotkanie można odbierać w kasie MCK

 

Miłośników wypraw dalekich i bliższych czeka nie lada gratka. Z okazji 10-lecia Klubu Podróżnika do Bełchatowa zawita Przemysław Kossakowski. Spotkanie z dziennikarzem i jednym z najbardziej znanych polskich podróżników odbędzie się 24 kwietnia. Bezpłatne wejściówki można odbierać w kasie MCK.


Przemysława Kossakowskiego miłośnikom podróży nie trzeba chyba przedstawiać. Dziennikarz, podróżnik, autor książki „Na granicy zmysłów” oraz twórca cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”, „Down The Road” przyjedzie do naszego miasta. Spotkanie odbędzie się z okazji 10. rocznicy działalności Klubu Podróżnika.


Na początku wydarzenia słuchacze będą mieli kilka tematów do wyboru. Publiczność demokratycznie głosuje i do końca będzie miała realny wpływ na przebieg spotkania. „Z kamerą wśród zwierząt”, „Od narodzin po śmierć”, a może po prostu „Down The Road”? Z pewnością będzie to interaktywna podróż przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata.

 

Spotkanie z Przemysławem Kossakowskim odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia, o godzinie 18.30 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Bezpłatne wejściówki można obierać w kasie MCK Bełchatów. Ważne! Obowiązuje limit 2 wejściówek na osobę.

 

Plakat promujący 10-lecie Klubu PodróżnikaPlakat promujący 10-lecie Klubu Podróżnika

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl