Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na plenerowej scenie królował będzie w piątek hip-hopNa plenerowej scenie królował będzie w piątek hip-hop

 

Kolejna odsłona Open Stage. W najbliższy piątek 13 sierpnia, na scenie letniej na Placu Narutowicza królował będzie hip-hop. To za sprawą dwóch bełchatowskich artystów. Przed publicznością swój muzyczny potencjał zaprezentują MediaTor PeO oraz Lackluster. Początek o godzinie 20.00.

 

Open Stage, to jedna z kilku propozycji przygotowanych na najbliższy weekend. Organizowane przez Miejskie Centrum Kultury koncerty, to okazja do zaprezentowania na żywo szerszej publiczności różnorodnych stylów muzycznych. W  piątek królował będzie hip-hop wzbogacony o elementy muzyki elektronicznej oraz indie rocka. Podczas plenerowej imprezy wystąpi dwóch mieszkających w Bełchatowie muzyków: MediaTor PeO i Lackluster.

 

MediaTor PeO to 29-letni artysta, który poza muzyką interesuje się również poezją, sportem oraz kosmosem. Dla niego piątkowy występ będzie debiutem scenicznym. Obecnie pracuje nad  solowym albumem Ab ovo usque ad mala.

 

Lackluster jest młodym i dobrze zapowiadającym się producentem i wokalistą. Bełchatowianin łączy w swojej twórczości elementy hip-hopu, muzyki elektronicznej oraz indie rocka. Znany jest z takich utworów jak: Disco, Taśmy i klisze, jednak to singiel Portret zapewnił mu popularność. Największe osiągnięcia – zajęcie wysokiego miejsce na playliście Alternatywna Polska oraz zaproszenie do Radia Newonce. Lackluster skradł serca fanów swoim luzem, naturalnością, subtelnymi wersami oraz trafnymi obserwacjami emocji, które towarzyszą pokoleniom wchodzącym w dorosłość.

Udział w koncercie jest bezpłatny.

 

Plakat promujący koncert Open Stage Plakat promujący koncert Open Stage

KR

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl