Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Do wspólnego śpiewania organizatorzy zapraszają wszystkich bełchatowianDo wspólnego śpiewania organizatorzy zapraszają wszystkich bełchatowian

 

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na śpiewające powitania lata. Podczas „Świętojańskiego wieczoru muzycznego”, który odbędzie się w sobotę 26 czerwca, wspólnie z chórami działającymi w placówce będzie można zanucić znane i lubiane przez wszystkich piosenki.„O mnie się nie martw”, „kawiarenki” „Jadą wozy kolorowe”, „Tango milonga” i „Kolorowe jarmarki” – te przeboje zna chyba każdy z nas. Okazja do ich wspólnego śpiewania będzie już w najbliższą sobotę, 26 czerwca. Tego dnia przed Miejskim Centrum Kultury odbędzie się „Świętojański Wieczór Muzyczny”. Jak mówi jedna z koordynatorek wydarzenia, Agnieszka Bielska, chodzi o wyjątkowe przywitanie lata. – Cieszymy się, że będziemy mogli się spotkać i w piknikowej atmosferze przypomnieć znane i lubiane przez wszystkich przeboje. Chcemy także nawiązać do Nocy Świętojańskiej i przybliżyć bełchatowianom tradycje z nią związane. Dlatego też zachęcam wszystkie panie do przyjścia na plac Narutowicza w kwietnych wiankach. Jestem przekonana, że razem stworzymy największy chór w Bełchatowie – dodaje z uśmiechem Agnieszka Bielska.


Do wspólnego śpiewania zachęcać będą działające przy bełchatowskim MCK-u chóry pod przewodnictwem Elżbiety Wesołowskiej: Cantabile oraz Pasjonata z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wszystko rozpocznie się w sobotni wieczór o godz. 20:00.

 

AP

 

Plakat promujący "Świętojański wieczór muzyczny"Plakat promujący "Świętojański wieczór muzyczny"

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl