Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

W pracowni powstawać będą m.in. modele samolotów; fot. archiwumW pracowni powstawać będą m.in. modele samolotów; fot. archiwum

 

Mamy wspaniałą wiadomość dla miłośników własnoręcznie składanych modeli statków i samolotów. Ruszają bowiem warsztaty modelarskie o profilu lotniczo-szkutniczym. Zajęcia prowadzone są w nowej lokalizacji działającej przy MCK-u pracowni, czyli na os. Okrzei. Udział w warsztatach może wziąć każdy powyżej 9 roku życia, trzeba się jednak wcześniej zapisać.

  

Miniatury statków i samolotów będą powstawać na warsztatach modelarskich, które właśnie ruszają. Miłośników składania modeli zapraszamy do nowej siedziby pracowni modelarskiej, które od 14 kwietnia działać będzie w bloku nr 5 na os. Okrzei (II klatka). Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. 16:00-18:00, a prowadzić je będzie doświadczony instruktor – Janusz Stasiak.


Kto może spróbować swoich sił w klejeniu modeli? Każdy, kto skończył 9 lat. Dzieci, młodzież i dorośli od podstaw poznają zasady sklejania, organizacji pracy oraz sposoby używania niezbędnych narzędzi. To także dobra lekcja cierpliwości oraz dokładności. Modele powstają bowiem przez kilka tygodni. Do ich tworzenia potrzeba olbrzymiej koncentracji i pewnej ręki, by wszystkie ważne elementy konkretnej maszyny umieścić we właściwym miejscu i jak najwierniej je odtworzyć w miniaturowej postaci.


Miesięczny koszt uczestnictwa w warsztatach to 60 zł od osoby. Aby zapisać się na zajęcia, należy zadzwonić pod numer 696 090 323 lub wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

 

AP

 

Plakat informacyjny dot. warsztatów modelarskichPlakat informacyjny dot. warsztatów modelarskich

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl