Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Tatiana w niedalekiej przyszłości zamierza wydać płytęTatiana w niedalekiej przyszłości zamierza wydać płytę, fot. archiwum Tatiana Kopala

 

„Zawijaj się” – tak zatytułowany jest debiutanki singiel Tatiany Kopali, bełchatowianki, miejskiej stypendystki artystycznej, finalistki The Voice Kids 4. Premiera piosenki w serwisach streamingowych zaplanowana jest na najbliższy piątek, 5 sierpnia. Posłuchać jej będzie można już tuż po północy.   

 

 

Tatiana Kopala to dwunastoletnia, utalentowana mieszkanka naszego miasta. O jej talencie przekonała się także cała Polska. Tati dotarła bowiem do finału jednego z najpopularniejszych w naszym kraju telewizyjnego, muzycznego talent show The Voice Kids. W programie pod swoje skrzydła wzięła ją Cleo, która nazywała bełchatowiankę "Iskierką". Swoim talentem ujęła nie tylko wymagających trenerów, ale przede wszystkim wielotysięczną publiczność. Każdy jej występ to mieszanka potężnego głosu, niespożytej energii i radości ze śpiewania. Jest laureatką wielu konkursów wojewódzkich, krajowych, a także międzynarodowych. Wielokrotnie występowała także podczas miejskich wydarzeń, jak choćby Dni Bełchatowa, Letnie koncerty ze stypendystami czy koncert „Pomagamy Ukrainie”.

 

Teraz będzie można posłuchać jej singla zatytułowanego „Zawijaj się”. Jego producentami, a także autorami tekstu są Jeremi Sikorski i Mikołaj Trybulec – Tribbs. Muzykę skomponowali Jeremi Sikorski, Mikołaj Trybulec i Marek Walaszek.

 

- Utwór zrodził się w trakcie mojej wizyty w Studio Avant i mojego spotkania z Jeremim Sikorskim. Dużo rozmawialiśmy o moich własnych przeżyciach jako nastolatki. Zwłaszcza moich doświadczeniach w relacjach z niektórymi koleżankami, które uległy zmianie po moim występie w programie telewizyjnym The Voice Kids. Pomysł na tytuł powstał w trakcie nagrań i pochodzi z refrenu – mówi Tatiana Kopala.

 

Jak zaznacza piosenka nagrana jest w klubowym klimacie, nowoczesnym, tanecznym stylu.

 

– To oryginalny utwór i świetny rytm, który wpada szybko w ucho. Kieruję go do moich rówieśników i wszystkich, aby nie przejmowali się hejtem i zawsze byli sobą. Przede wszystkim pragnę, aby ten utwór wpadł każdemu w ucho i przynosił dobre emocje – dodaje Tatiana.

 

Już teraz fragmenty singla można posłuchać w social mediach Tatiany. Premiera całego utworu w serwisach streamingowych zaplanowana jest w nocy z 4 na 5 sierpnia. Piosneka będzie więc dostępna w piątek tuż po północy. Na youtube będzie też można zobaczyć teledysk do „Zawijaj się”, który dostępny będzie pod linkiem:

 

Gratulujemy Tatianie, życzymy jej kolejnych singli, a także wydania swojej pierwszej płyty. Bełchatowian zaś zachęcamy do śledzenia jej mediów społecznościowych i wysłuchania singla „Zawijaj się”.  

 

ADA

 

Fragment singla już teraz można posłuchać w mediach społecznościowych Tatiany, fot. archiwum Tatiana KopalaFragment singla już teraz można posłuchać w mediach społecznościowych Tatiany, fot. archiwum Tatiana Kopala

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl