Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

"Fabryka zabawek" to propozycja dla najmłodszych i nieco starszych widzów"Fabryka zabawek" to propozycja dla najmłodszych i nieco starszych widzów

 

„Fabryka zabawek” to widowisko pełne dynamicznych piosenek, zabawnych perypetii, nietuzinkowych dialogów bohaterów oraz wartko toczącej się akcji. Przekonać się będzie o tym można w niedzielę, 30 stycznia. Spektakl wystawiony zostanie w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy o godzinie 17:00. Bilety można kupić w kasie Miejskiego Centrum Kultury oraz online.

 

Co by się działo, gdybyśmy żyli w świecie, w którym tuż po zaśnięciu ostatniego domownika po północy wszystkie zabawki nagle ożywają? Poznajcie musicalową historię o tajemniczej pracowni i poczciwym Panu Stanisławie – twórcy zabawek, w której zaskakujące postaci zabiorą najmłodszych do świata zabawek.

 

W Fabryce Zabawek powstają lalki, misie, pajacyki, kolejki i inne piękne zabawki, które w dzień są zwykłymi przedmiotami, zaś w nocy prowadzą swoje życie. Niestety, jak to w bajkach bywa, poznamy również czarny charakter… Podstępny Czarcik wraz ze swoją świtą postanawia przeszkodzić Panu Stanisławowi w produkcji zabawek odbierając mu jego magiczne okulary i szklaną kulę, a tym samym uniemożliwiając mu dalszą pracę. W obronie Pana Stasia stają jednak jego wierni przyjaciele - Pajacyk Rudi i Porcelanowa Lalka Pozytywka.

 

Czy uda się zapobiec złemu zachowaniu Czarcika i przywrócić porządek w pracowni? Na te i inne pytania znajdą odpowiedź tylko Ci, którzy odwiedzą pracownię Pana Stanisława.

 

Piękna stylowa scenografia w formie starego kredensu odkryje przed dziećmi świat fantazji, zaś autorskie piosenki śpiewane przez aktorów na żywo oraz piękne choreografie uczynią z tej produkcji musicalowe przedsięwzięcie.

 

Spektakl "Fabryka zabawek" będzie wystawiony w sali tratralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy w niedzielę, 30 stycznia o godz. 17:00. Bilety w cenie 20 zł można kupić w kasie Miejskiego Centrum Kultury online na stronie https://bilety.mckbelchatow.pl/.

 

źródło: MCK

 

Plakat promujący spektakl "Fabryka zabawek"Plakat promujący spektakl "Fabryka zabawek"

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl