Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na wystawie zaprezentowane zostaną tegoroczne prace dwudziestu fotografówNa wystawie zaprezentowane zostaną tegoroczne prace dwudziestu fotografów

 

Już za kilka dni otwarta zostanie ostatnia w tym roku wystawa Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Pokazanych na niej zostanie ponad pięćdziesiąt zdjęć, których autorami są nie tylko członkowie BTF-u, ale także zaprzyjaźnieni z nim artyści. Ekspozycję, której wernisaż zaplanowano na czwartek, 9 grudnia, będzie można oglądać w Gigantach Mocy do połowy stycznia.

  

Wraz z końcem roku Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne tradycyjnie już przygotowuje wystawę przeglądową. Na tegorocznej, czternastej już międzynarodowej ekspozycji, zaprezentowane będą prace wykonane w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Jej autorami są członkowie BTF-u, ale także Petr Vlasák z Pragi i Remigiusz Marczak z Coventry w Anglii.

 

Tematyka prezentowanych prac będzie różna - od krajobrazu przez portrety, na przyrodzie kończąc. – Zależało nam, by wystawa nie była monotematyczna. Dlatego też poprosiliśmy wszystkich autorów, by pokazali to, co lubią fotografować i wybrali swoje ulubione tegoroczne zdjęcia. Dzięki tej różnorodności każdy zwiedzający wystawę z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie – mówi prezes BTF-u Andrzej Juchniewicz.

 

Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższy czwartek, 9 grudnia, o godz. 18:00 w Galerii Fotografii "Na piętrze" w MCK PGE Giganty Mocy. Prace dwudziestu autorów będzie można oglądać do połowy stycznia przyszłego roku.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl