Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

 

W biegu kibiców i sympatyków GKS-u udział może wziąć każdyW biegu kibiców i sympatyków GKS-u udział może wziąć każdy


Symboliczny dystans 1977 metrów, trasa prowadząca głównymi ulicami miasta, dowolne tempo, brak ograniczeń wiekowych – to krótka zapowiedź tego, co dziać się będzie w Bełchatowie w niedzielę, 26 stycznia. Do udziału w biegu „Gorących Serc Kibiców” i wsparcia klubu organizatorzy zachęcają wszystkich sympatyków „Brunatnych”.

 

 

Kibice bełchatowskiego GKS-u będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowej sportowej imprezie i jednocześnie wyrazić wsparcie dla klubu. Bieg „Gorących Serc Kibiców” odbędzie się w niedzielę, 26 stycznia. Start zaplanowano na godz. 16.00.

 

Biegacze spotkają się na GIEKSA Arenie. Wystartują z klubowego parkingu przy ulicy Sportowej 3. Dalej trasa biegu prowadzić będzie ulicami: Zieloną, Targową, Grota-Roweckiego, Kempfinówką, Czyżewskiego, Lecha i Marii Kaczyńskich. Ostatnim punktem na mapie niedzielnego biegu „Gorących Serc Kibiców” będzie plac Narutowicza. Miejsce finiszu nie jest przypadkowe, ponieważ to tu właśnie po wielokroć kibice wspólnie z piłkarzami świętowali sukcesy klubu.

 

W biegu udział może wziąć każdy. Dystans 1977 metrów symbolizuje datę powstania klubu. Przebyć go można, biegnąc, truchtając, a nawet maszerując. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, a uczestnicy nie będą ścigać się na czas. Ważne, by wystartować razem i w ten sposób wesprzeć bełchatowski klub sportowy. Bieg zaplanowano na maksymalnie 25 minut. To w zupełności powinno wystarczyć, by pokonać ten niedługi odcinek.

 

Organizatorzy, tj. Miejskie Centrum Sportu, GKS Bełchatów, Kibice Razem GKS Bełchatów, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”, zachęcają do zabrania ze sobą klubowych, „biało-zielono-czarnych” emblematów.

 

Udział w biegu „Gorących Serc Kibiców” jest bezpłatny, ale każdy może dokonywać dobrowolnych wpłat na rzecz klubu w wysokości nie mniejszej niż 20 złotych. Można tego dokonać na konto klubu GKS Bełchatów - 25 1090 2705 0000 0001 4337 0251, w treści wpisując „BIEG GKS”, lub w dniu biegu w biurze zawodów.

 

Szczegóły oraz regulamin wkrótce dostępne będą m.in. na stronie Miejskiego Centrum Sportu.


KZB/MCS

 

Caption Text

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl