Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

To już dziewiąty Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów To już dziewiąty Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów

 

Wielka gratka dla fanów PGE Skry Bełchatów. Już 25 października odbędzie się IX Ogólnopolski Zlot Kibiców. Atrakcji będzie sporo, nie zabraknie też prezentacji drużyn.

 

 

Tradycyjnie przed rozpoczęciem nowego sezonu kibice żółto-czarnych siatkarzy spotkają się na zlocie. W tym roku odbędzie się on już po raz dziewiąty. Wszystkie atrakcje zaplanowane są na piątek, 25 października w galerii handlowej przy ul. Kolejowej.

 

Oficjalne rozpoczęcie IX Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów rozpocznie się o godz. 16. Kwadrans później, czyli na godz. 16:15 przewidziana jest konferencja prasowa inaugurująca sezon 2019/2020. Od godz. 16:30 na kibiców – w tym także tych najmłodszych – będzie czekać siatkarskie show. Quizy o klubie, animacje dla dzieci, dmuchańce, malowanie twarzy, żółto-czarne odlewy gipsowe, pszczela piniata – to tylko część atrakcji.

 

Później, o godz. 18 koncert gwiazdy, czyli Smolastego. Z zaraz po nim, najważniejsze – prezentacja drużyny na nowy sezon. Rozpocznie się ona o godz. 19. Będzie to świetna okazja, aby spotkać nie tylko nowych trenerów i zawodników, czyli Michała Gogola, Macieja Michalika, Dusana Petkovicia i Norberta Hubera, ale również reprezentantów Polski, na czele z Karolem Kłosem, Jakubem Kochanowskim, Grzegorzem Łomaczem czy Arturem Szalpukiem! Każdy z graczy oczywiście znajdzie czas na rozmowy, autografy i zdjęcia.

 

AD-A

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl