Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaAktorzy Teatru Jaracza wystąpią w Gigantach Mocy

Aktorzy Teatru Jaracza wystąpią w Gigantach Mocy

Spektakl Spektakl „Róbmy swoje” będzie można obejrzeć już 5 listopada

 

Już w najbliższą sobotę, 5 listopada będzie okazja, aby w bełchatowskich Gigantach Mocy, obejrzeć spektakl „Róbmy swoje” w wykonaniu aktorów łódzkiego teatru im. Stefana Jaracza.

 

Z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi przygotował na nadchodzący sezon artystyczny przedstawienia w ramach programu pilotażowego Wojewódzkie Jaracza Wędrówki.

 

Miło nam poinformować, że Wojewódzkie Jaracza Wędrówki zapoczątkuje spektakl „Róbmy swoje”, który odbędzie się 5 listopada o godzinie 19:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.
„Róbmy swoje…” to wieczór poświęcony twórczości niekwestionowanego geniusza polskiej piosenki – Wojciecha Młynarskiego. W wykonaniu aktorów Teatru im. Jaracza w Łodzi usłyszą Państwo zarówno niezapomniane piosenki, jak i słynne felietony, z których Wojciech Młynarski słynął jako niebywale celny obserwator „coraz bardziej otaczającej nas rzeczywistości”.

 

Reżyserii spektaklu podjął się Jacek Bończyk (aktor, librecista i reżyser), który wielokrotnie współpracował z Mistrzem, był także dyrektorem artystycznym Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego, odbywającym się przez kilka lat w Gdańsku, z chętnym i osobistym udziałem Autora.

 

Spektakle wystawiane będą w instytucjach kultury w miejscowościach województwa łódzkiego. Serdecznie zapraszamy ! Bilety w cenie: 55 zł do nabycia TUTAJ oraz w kasach MCK.

 

MCK Bełchatów

 

Plakat promujący spektakl