Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsSportBełchatowski klub najpopularniejszy

Bełchatowski klub najpopularniejszy

Źródło www.skra.plSkra Bełchatów znalazła się na pierwszym miejscu rankingu najpopularniejszy fanpage polskich klubów siatkarskich. Gratulujemy!

 

Już w październiku rusza nowy sezon siatkarskiej PlusLigi. Z tej okazji portal www.pracasport.pl przygotował ranking najpopularniejszych fanpage polskich klubów siatkarskich. Wśród oficjalnych profili drużyn na Facebooku, których w sieci można znaleźć wiele, najlepiej wypada PGE Skra Bełchatów. Klub z naszego miasta ma blisko 86 tys. fanów. To ponad 43 tys. więcej polubień od konta klubu  Asseco Resovia Rzeszów, który uplasował się na drugim miejscu rankingu. „Tak jak siatkarze z Bełchatowa rządzili na parkiecie przez wiele lat, tak na Facebooku do tej pory nie mają konkurencji” – można przeczytać na stronie www.pracasport.pl.

 

„Cieszę się, że nasza drużyna ma tylu fanów. Tak ogromna rzesza ludzi, którzy lubią i kibicują Skrze Bełchatów na pewno motywuje zawodników do jak najlepszej gry. Bełchatów sportem stoi i tego typu rankingi są jednym z dowodów, które to potwierdzają” – mówi prezydent miasta Marek Chrzanowski.

 

Na oficjalnym fanpage Skry Bełchatów oprócz aktualności z życia klubu można także znaleźć informacje o najbliższych meczach, ciekawostki o zawodnikach i galerie zdjęć. Nie brakuje również konkursów czy innych zabaw dla internautów. Nie widziałeś jeszcze konta PGE Skry na Facebook'u? Można je znaleźć TUTAJ.

 

 

Autor, zamieściła: AD-A

Źródło  zdjęcia: www.skra.pl