Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaKonkurs „Miasto Talentów rozstrzygnięty

Konkurs „Miasto Talentów rozstrzygnięty

Internautów ujęły piękny głos Martyny oraz pokaz tresury w wykonaniu WeronikiInternautów ujęły piękny głos Martyny oraz pokaz tresury w wykonaniu Weroniki

 

Znamy zwycięzców miejskiego konkursu „Miasto Talentów”. Najwięcej głosów w swoich kategoriach zdobyły Martyna Kruk oraz Weronika Burczyk. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, że zechcieli podzielić się swoimi wyjątkowymi talentami i zdolnościami.

 

Grają na fortepianie, skrzypcach i flecie, śpiewają, jeżdżą konno i tresują psy – to tylko niektóre z talentów, jakimi pochwalili się uczestnicy konkursu „Miasto Talentów”. Udział w miejskiej zabawie wzięło kilkunastu młodych bełchatowian, którzy na krótkich, 1-minutowych filmikach pokazali, jakie drzemią w nich zdolności. Przez 5 dni (19 – 23 lipca) nagrania były prezentowane na miejskim profilu facebookowym (@belchatow). O tym, kto zwycięży, zdecydowali internauci.

W kategorii dzieci w wieku 7-10 lat najwięcej głosów zdobyła Martyna Kruk, która wykonała cover przeboju „Nie wie nikt”. Na drugim miejscu znalazła się Agata Janus ze swoją interpretacją piosenki „Cud w szafie”, na trzecim zaś Michalina Sztajerowska, która pochwaliła się fantastyczną techniką gry na fortepianie.

Jeśli chodzi o młodzież w wieku 11-15 lat, bezkonkurencyjna okazała się Weronika Burczyk – młoda zaklinaczka psa rasy border collie. Drugie miejsce przypadło Mai Fidali, której największą pasją jest malarstwo, podium zamknęła zaś obdarzona pięknym głosem Aleksandra Rzepecka.

Wszystkim laureatom gratulujemy. O terminie oraz sposobie wręczenia nagród zwycięzcy zostaną poinformowani.

 

AP