Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Spektakl Spektakl "Róbmy swoje" będzie można obejrzeć już 5 listopada

 

Już w najbliższą sobotę, 5 listopada będzie okazja, aby w bełchatowskich Gigantach Mocy, obejrzeć spektakl "Róbmy swoje" w wykonaniu aktorów łódzkiego teatru im. Stefana Jaracza.

 

Z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi przygotował na nadchodzący sezon artystyczny przedstawienia w ramach programu pilotażowego Wojewódzkie Jaracza Wędrówki.

 

Miło nam poinformować, że Wojewódzkie Jaracza Wędrówki zapoczątkuje spektakl „Róbmy swoje”, który odbędzie się 5 listopada o godzinie 19:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.
„Róbmy swoje...” to wieczór poświęcony twórczości niekwestionowanego geniusza polskiej piosenki – Wojciecha Młynarskiego. W wykonaniu aktorów Teatru im. Jaracza w Łodzi usłyszą Państwo zarówno niezapomniane piosenki, jak i słynne felietony, z których Wojciech Młynarski słynął jako niebywale celny obserwator „coraz bardziej otaczającej nas rzeczywistości”.

 

Reżyserii spektaklu podjął się Jacek Bończyk (aktor, librecista i reżyser), który wielokrotnie współpracował z Mistrzem, był także dyrektorem artystycznym Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego, odbywającym się przez kilka lat w Gdańsku, z chętnym i osobistym udziałem Autora.

 

Spektakle wystawiane będą w instytucjach kultury w miejscowościach województwa łódzkiego. Serdecznie zapraszamy ! Bilety w cenie: 55 zł do nabycia TUTAJ oraz w kasach MCK.

 

MCK Bełchatów

 

Plakat promujący spektakl

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl