Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaMuzyczna opowieść o Powstaniu Warszawskim

Muzyczna opowieść o Powstaniu Warszawskim

plakat koncert wwwBezpłatne wejściówki na koncert można odebrać online

 

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska wraz z Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na premierowy koncert „Warszawa – Miasto Nieugięte”, który odbędzie się 9 listopada br. o godzinie 12:30 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

 

 

Koncert realizowany w ramach projektu poświęconego upamiętnieniu i przypominaniu historii Warszawy w okresie II wojny światowej. Głównym celem planowanego projektu jest przypomnienie Polakom z różnych stron kraju, jak niezwykłym miastem jest i była ich stolica, nie tylko jako symbol oporu wobec niemieckiego terroru, ale przede wszystkim serce naszego kraju. Warszawa w okresie II wojny światowej to nie tylko miasto cierpienia, ale przede wszystkim miasto bohaterów. Podczas koncertu wystąpią: Darek Malejonek, Renata Przemyk, Natalia Niemen, Marika, Ania Szafraniec i Ola Nowak (zespół „Dziewczyny”), Mona, Lilu, Damian Ukeje, Tomasz Mackiewicz, Tomasz Drozdek T.Etno, Kacper Popek.

 

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Darmowe wejściówki do odbioru na stronie https://evenea.pl/pl/wydarzenie/865761-12 .

 

MCK Bełchatów

 

Plakat promujący wydarzenie