Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaNabór studentów 50 +

Nabór studentów 50 +

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bełchatowie wkrótce rozpocznie kolejny rok akademicki. Seniorzy chcący się zapisać powinni złożyć deklarację uczestnictwa.

 

Psychologia, informatyka, joga oraz sekcje turystyczna, teatralna – to tylko niektóre z zajęć oferowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku działający w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie. Nowy rok akademicki 2013/2014 rozpocznie się w październiku. Bogata oferta zapewni seniorom rozwój swoich umiejętności i zainteresowań. Uzupełnieniem zajęć i wiedzy akademickiej będą wykłady o tematyce zdrowotnej, prawnej i kulturalnej – prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę akademicką. Dzięki zajęciom z rehabilitacji wodnej na basenie i gimnastyce korekcyjnej seniorzy zadbają o swoją sprawność fizyczną. Dodatkową atrakcją dla uczestników UTW jest Filmowy Klub Seniora, który proponuje dobre i ambitne kino.

 

Aby zostać słuchaczem bełchatowskiego UTW należy do 13 września br. w godzinach 10:00 – 14:00 złożyć deklarację uczestnictwa. Musi ją wypełnić każdy, bez względu na czy był już studentem uniwersytetu, czy nie. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie MCK – Plac Narutowicza 1a. Po wypełnieniu wniosku w dziale księgowości należy wnieść opłatę za czesne. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 17 września br. o godzinie 17:00 w sali teatralnej. Szczegółowych informacji udziela Agnieszka Bielska, koordynator UTW pod numerem tel. 44/ 635 36 05.

 

 

Autor: AK

Zamieściła: AD-A