Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościPlanują przerwy w dostawie prądu

Planują przerwy w dostawie prądu

 Harmonogram wyłączeń sprawdzić można na stronie operatoraHarmonogram wyłączeń sprawdzić można na stronie operatora

 

W przyszłym tygodniu mieszkańcy dwóch bełchatowskich ulic mogą spodziewać się kilkugodzinnych przerw w dostawie prądu. Jak informuje PGE Dystrybucja, wyłączenia spowodowane będą planowymi pracami konserwatorskimi.

Roboty eksploatacyjne, przebudowy, rozbudowy i modernizacje stacji czy linii energetycznych, zwiększają bezpieczeństwo dostaw energii, a ponadto zmniejszają ryzyko awarii. Dlatego, jak czytamy na stronie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź, są one prowadzone regularnie i na bieżąco. Wiąże się to jednak z chwilowymi przerwami w dostarczaniu energii elektrycznej odbiorcom.

W najbliższych dniach takie planowe wyłączenia dotyczyć będą dwóch bełchatowskich ulic. Dostawy będą wstrzymane na kilka godzin. Kiedy i gdzie może nie być prądu?

14 marca (wtorek)

  • godz. 7:30 – 14:30: ul. Daleka

17 marca (piątek)

  • godz. 7:30 – 12:30: ul. Siewna

Więcej informacji na temat planowanych prac oraz szczegółowy harmonogram wyłączeń znaleźć można na stronie PGE Dystrybucja w zakładce: Wyłączenia. Można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991. Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do włączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

AP