Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościNieruchomości z potencjałem na sprzedaż

Nieruchomości z potencjałem na sprzedaż

Wszystkie niercuhomości na sprzedaż mają bardzo dobrą lokalizacjęWszystkie niercuhomości na sprzedaż mają bardzo dobrą lokalizację

 

Miasto wystawiło na sprzedaż trzy zabudowane nieruchomości. Pierwsza z nich mieści się przy ul. 1 Maja 45, druga przy Okrzei 7, a trzecia przy Okrzei 8. Atrakcyjna jest nie tylko lokalizacja, ale możliwość zagospodarowania oraz cena. Jeśli więc planujesz zakup nieruchomości, warto zapoznać się z miejską ofertą.

 

 

Nieruchomość przy ul. 1 Maja 45

Dokładnie 570 tys. zł wynosi cena wywoławcza nieruchomości przy 1 Maja 45. Zabudowana jest ona dwoma budynkami biurowo-usługowymi. Pierwszy z nich ma pow. zabudowy 200 m². Na jego parterze znajduje się pięć pomieszczeń biurowych o różnych powierzchniach (od 10,56 m² do 38,08 m²), zaś na piętrze cztery pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ponad 100 m². Przetarg odbędzie się 15 maja o godz. 9:00 w Urzędzie Miasta Bełchatowa. Wcześniej, bo do 8 maja, trzeba jednak wpłacić wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej.

 

Nieruchomość na sprzedaż przy ul. 1 Maja 45

 

Nieruchomość przy ul. Okrzei 7

Miasto wystawiło także na sprzedaż nieruchomość przy ul. Okrzei 7. Znajduje się na niej budynek mieszkalny o pow. zabudowy 155 m² w złym stanie technicznym. W tym przypadku cena wywoławcza wynosi 280 tys. zł. Przetarg zaplanowany jest na 25 maja o godz. 9:00. Wadium zaś – w wysokości 10 proc.  – trzeba wpłacić do 19 maja.

 

Nieruchomość na sprzedaż przy ul. Okrzei 7

 

Nieruchomość przy ul. Okrzei 8

Trzecia nieruchomość położona przy ul. Okrzei 8 w Bełchatowie zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 88 m² oraz budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy 17 m². Budynki w złym stanie technicznym. Przetarg odbędzie się 29 maja o godz. 9:00. Cena wywoławcza wynosi 162 186,00 zł. Wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej trzeba wpłacić do 23 maja.

 

Nieruchomość na sprzedaż przy ul. Okrzei 8

 

 

Wszystkie szczegóły dotyczące przetargów można znaleźć na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu (parter), na stronie internetowej www.belchatow.pl, czyli TUTAJ oraz w Biuletynie Informacji Publicznej i w Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Bełchatowa (pokój 408, III piętro) pod numerem telefonu: 44 733-51-78.