Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaOdbierz kod i czytaj ebooki za darmo

Odbierz kod i czytaj ebooki za darmo

By móc w pełni  korzystać z serwisu, należy założyć konto na stronie LegimiBy móc w pełni korzystać z serwisu, należy założyć konto na stronie Legimi

 

Od 1 sierpnia bełchatowska biblioteka publiczna zwiększa liczbę darmowych kodów do platformy Legimi. Dzięki temu ponad 60-ciu czytelników zyska dostęp do 63 tys. ebooków. Aby uzyskać kod, wystarczy zgłosić się do biblioteki a następnie zarejestrować w serwisie.

Dokładnie rok temu czytelnicy bełchatowskie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej zyskali możliwość bezpłatnego dostępu do nowości wydawniczych. Wszystko dzięki temu, że książnica wykupiła prawa do korzystania z serwisu Legimi – największej internetowej wypożyczalni ebooków oraz audiobooków. Od początku usługa ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród bełchatowian, stąd decyzja o zwiększeniu dostępnych dla czytelników kodów. Teraz korzystać z ogromnej, bo liczącej ponad 63 tys. tytułów bazy książek elektronicznych.

Kody można odbierać osobiście wyłącznie w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Kościuszki 9. Warunkiem ich otrzymania jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Po otrzymaniu kodu należy wejść na stronę legimi.pl i założyć darmowe konto. Następnie wpisać kod otrzymany w bibliotece. Potem pozostaje tylko pobranie darmowej aplikacji, która dostępna jest na urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi (Android, IOS, Windows). Po wykonaniu tych kilku czynności można już zalogować się do aplikacji, wybrać e-book i przez miesiąc czytać bez żadnych ograniczeń oraz limitów dostępnych tytułów.

 

Ważne! Otrzymany kod należy aktywować w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym został wydany, gdyż niewykorzystane nie przechodzą na kolejne miesiące. Kod momentu jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji, po tym okresie dostęp do książek zostanie zablokowany. Konto jednak nadal będzie aktywne i po otrzymaniu kolejnego kodu można będzie kontynuować czytanie.

 

Regulamin usługi oraz wszystkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w zakładce: Zbiory/Legimi.

AP

 

Platforma oferuje darmowy dostęp do ponad 63 tys. książekPlatforma oferuje darmowy dostęp do ponad 63 tys. książek