Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościPodatki w firmie - bezpłatne porady specjalistów

Podatki w firmie – bezpłatne porady specjalistów

 Porad przedsiębiorcom udzielają fachowcy z Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Łodzi; fot. archiwumPorad przedsiębiorcom udzielają fachowcy z Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Łodzi; fot./archiwum

 

Wszystkich przedsiębiorców – prowadzących własne firmy lub dopiero planujących otwarcie biznesu – zapraszamy na spotkanie z doradcą podatkowym. Specjalista za darmo podpowie m.in. jaka forma opodatkowania będzie najkorzystniejsza. Spotkanie odbędzie się w bełchatowskim magistracie już w najbliższy wtorek, 14 czerwca.

W Polsce obowiązuje kilka rodzajów opodatkowania: zasady ogólne, ryczałt, podatek liniowy czy karta podatkowa. Wybór odpowiedniego ma kluczowe znaczenie dla finansowego sukcesu konkretnej firmy. – W trakcie spotkania, na które zapraszamy bełchatowskich przedsiębiorców, będzie można dowiedzieć się, którą z nich wybrać. Warto z takiej możliwości skorzystać, tym bardziej, że nowe rozwiązania podatkowe mogą budzić pewne wątpliwości interpretacyjne. Rozmowa ze specjalistą w zakresie przepisów podatkowych z pewnością pomoże ewentualne wątpliwości rozwiać – mówi koordynator Zespołu ds. Rozwoju Miasta bełchatowskiego magistratu, Jakub Berłowski.

Takie porady to zwykle duży koszt, jednak bełchatowscy przedsiębiorcy mogą z nich korzystać za darmo. To efekt porozumienia, jakie cztery lata temu prezydent Mariola Czechowska podpisała z Krajową Izbą Doradców Podatkowych w Łodzi.

 

Aby skorzystać z pomocy fachowców, nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy we wtorek, 14 czerwca, przyjść do Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki 1. Specjaliści będą udzielać porad w sali nr 316 (II piętro) między godz. 13:00 a 15:00.

AP

 

Doradca pomoże odnaleźć się w gąszczu obowiązujących przepisów podatkowychDoradca pomoże odnaleźć się w gąszczu obowiązujących przepisów podatkowych