Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaPrzygotuj wielkanocny stroik na konkurs

Przygotuj wielkanocny stroik na konkurs

na prace konkursowe MCK czeka do 22 marca Na prace konkursowe MCK czeka do 22 marca

 

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym, pn. „Ozdoby Wielkanocne”.

 

Wiosna tuż tuż, a wraz z nią zbliżają się wielkimi krokami Święta Wielkanocne. Z tej okazji Miejskie Centrum Kultury ogłasza konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać wielkanocny stroik (każdy element powinien być wykonany własnoręcznie), a następnie dostarczony do sekretariatu MCK Bełchatów, do dnia 22 marca 2021 r., do godz. 15.00.

 

Celem konkursu jest propagowanie tradycji ludowej związanej z obyczajami wielkanocnymi w środowisku lokalnym, rozbudzanie zainteresowań plastyką obrzędową wśród dzieci i młodzieży oraz pobudzanie aktywności twórczej. 

     

Wszystkie prace będzie można obejrzeć podczas wystawy pokonkursowej, która zostanie zaprezentowana 26 marca o godzinie 17:00, na dolnym holu budynku MCK Giganty Mocy.

 

Rozstrzygnięcie konkursu, rozdanie nagród wraz z otwarciem wystawy odbędzie się w holu MCK PGE Giganty Mocy w dniu 26.03.2021r., godz. 17.00. Prace zgłoszone do konkursu będzie można oglądać w holu MCK PGE Giganty Mocy do 16.04.2021r.

 

 

Szczegółowy Regulamin konkursu do pobrania poniżej.

 

źródło: www.mckbelchatow.pl