Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsSportRozgrywki Grand Prix na półmetku

Rozgrywki Grand Prix na półmetku

Amatorzy koszykówki ulicznej mają przed sobą jeszcze dwa turnieje. Pierwszy odbędzie się w najbliższą sobotę – 3 sierpnia. Kolejny, a zarazem finałowy mecz będziemy mogli obejrzeć już 17 sierpnia. Rozgrywki, tradycyjnie odbędą się na parkingu przy Galerii Olimpia. Początek o godz. 10:00. Osobom, które chciałyby wystartować w meczach przypominamy, że muszą skompletować czteroosobową drużynę (3 zawodników i 1 rezerwowy). Zgłoszenia przyjmuje organizator trzydzieści minut przed rozpoczęciem rozgrywek, czyli o godzinie 9:30. Rywalizacja prowadzona jest w sześciu kategoriach wiekowychchłopcy: szkoły podstawowe, gimnazja, open oraz dziewczęta: szkoły podstawowe, gimnazja, open. Jakie drużyny znalazły się w czołówce turnieju po czterech meczach? Sprawdź TUTAJ.

 

Cztery spotkania czekają na drużyny startujące w Grand Prix Bełchatowa o puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa w plażową piłkę siatkową. Dwa z nich odbędą się w sierpniu – 10 i 24. Pozostałe we wrześniu – 7 i 21. I w tym przypadku, aby wziąć udział w rozgrywkach wystarczy skompletować trzyosobową drużynę (2 grających i 1 rezerwowy) i zgłosić się trzydzieści minut przed rozpoczęciem rozgrywek, czyli o godzinie 9:30 – początek gier o godzinie 10:00. Tym razem oprócz rozgrywek w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja startuje także kategoria Open – specjalnie dla nieco starszych zawodników. Przed wami kilka turniejowych zmagań – mecze będą bowiem rozgrywane do końca września. Zapraszamy więc na boisko przy PG nr 4 – os. Binków (ul. Budryka 7). Zaś dziewczyny z gimnazjów i szkół podstawowych przenoszą swoje rozgrywki na boisko przy lodowisku miejskim – os. Dolnośląskie (ul. Edwardów 6).

 

Pełna klasyfikacja turniejowa dostępna jest TUTAJ.

 

Tenisistów oraz osoby, które chciałyby spróbować swoich sił właśnie w tym sporcie zapraszamy na Miejskie Korty Tenisowe. Kolejne mecze z cyklu Grand Prix odbędą się w weekendy: 3-4, 17-18 i 24-25 sierpnia. Starcie finałowe – Masters, w którym zmierzy się ośmiu najlepszych tenisistów w grze pojedynczej i podwójnej zostało zaplanowane na weekend 14-15 września. Początek meczy o godz. 10:00. Zapisy przyjmowane są godzinę przed rozpoczęciem turnieju. Jeśli chcesz zobaczyć, kto do tej pory zebrał największą ilość punktów, zajrzyj TUTAJ.

 

 

W tym roku na bełchatowian czekają także turnieje Grand Prix w szachy. Do udziału w zawodach zachęcamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz dorosłych. Rozgrywki są niezmiernie ciekawe. Losowy system gier, jaki obowiązuje sprawia, że uczestnik nie wie, z której kategorii (podstawówka, gimnazjum, open) przeciwnikiem przyjdzie mu się zmierzyć. Nie czekaj i już dziś zarezerwuj sobie czas na kolejne rozgrywki w tej dyscyplinie. Odbędą się one 3 sierpnia (Plac Narutowicza), 17 sierpnia (Galeria Olimpia), 3 września (Plac Narutowicza) i 21 września (Plac Narutowicza). Zgłoszenia przyjmowane są w dniu rozgrywek w godz. 9:30-10:00. Początek gier godz. 10:00. Klasyfikację po dwóch zakończonych turniejach można zobaczyć TUTAJ.

 

 

 

Autor, zamieściła: AD-A