Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaSpektakl "Gradient" - zmiana formuły

Spektakl „Gradient” – zmiana formuły

Spektakl "Gradient" zostanie wyświetlony za darmoSpektakl „Gradient” zostanie wyświetlony za darmo

 

W związku z potwierdzonymi przypadkami zachorowania na COVID-19 wśród aktorów grupy teatralnej Fundacja Sztukmistrze z Lublina, zmieniona została formuła spektaklu pt. „Gradient”. Przedstawienie będzie zostanie wyświetlone w niedzielę, 31 października, w sali teatralno-widowiskowej Gigantów Mocy. Wszyscy widzowie, którzy wcześniej kupili bilety na spektakl, otrzymają zwrot pieniędzy.

 

 

W ramach Teatru Polska 2021, w najbliższą niedzielę – 31 października – w MCK PGE Gigantach Mocy miał zostać wystawiony spektakl „Gradient”. Ze względu jednak na wykrycie wśród aktorów grupy teatralnej Fundacja Sztukmistrze z Lublina przypadków koronawirusa, zmieniono formułę spektaklu. Artyści nie przyjadą do Bełchatowa, a ich pokazy akrobatyczne, iluzjonistyczne oraz żonglerkę będzie można obejrzeć na ekranie sali teatralno-widowiskowej.

 

Spektakl zostanie wyświetlony za darmo. Co ważne, wszyscy widzowie, którzy wcześniej kupili bilety na spektakl, otrzymają zwrot poniesionych kosztów. Wystarczy zgłosić się do kasy Kina Kultura w godz. 9:00 – 21:00.

 

Więcej o informacji o spektaklu znaleźć można na stronie Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie (https://www.mckbelchatow.pl/).

 

AP

 

Zmieniona została formuła spektaklu "Gradient"Zmieniona została formuła spektaklu „Gradient”