Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościŚwiąteczne spotkania w klubach seniora

Świąteczne spotkania w klubach seniora

Świąteczne spotkania w bełchatowskich klubach seniorów - wiceprezydenci złożyli wielkanocne życzenia
Wielkanocne życzenia bełchatowskim seniorom złożyli wiceprezydenci Dariusz Matyśkiewicz i Łukasz Politański
Ostatnie dni przed Wielkanocną to czas przedświątecznych spotkań. W miniony weekend jajkiem podzielili się seniorzy z klubów „Przyjaciele Bełchatowa” oraz „Bajka”. Spotkania były także okazją do wspólnego posiłku, rozmów przy świątecznym stole oraz życzeń.

Święta to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych dni w roku. To czas, kiedy spotykamy się przy stole, cieszymy obecnością najbliższych i składamy sobie najlepsze życzenia. Tej tradycji stało się zadość w sobotę 23 marca i niedzielę 24 marca, kiedy to wielkanocne spotkania zorganizowały dwa bełchatowskie kluby seniora. Mowa o „Przyjaciołach Bełchatowa” i „Bajce”.

Świąteczne spotkania w bełchatowskich klubach seniora

W ich przygotowania zaangażowali się wszyscy członkowie obu klubów. Stoły przyozdobiły własnoręcznie wykonane wiosenne i świąteczne stroiki. Podczas wspólnego posiłku można było skosztować tradycyjnych polskich potraw, m.in. żurku, sałatki jarzynowej, pasztetów i oczywiście jajek. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.

>>> Zobacz fotogalerię: Wielkanocne spotkanie w klubie „Przyjaciele Bełchatowa”

>>> Zobacz fotogalerię: Wielkanocne spotkanie w klubie „Bajka”

Świąteczne atmosfera sprzyjała rozmowom, wspomnieniom oraz snuciu klubowych planów na najbliższą przyszłość. Przede wszystkim jednak spotkania były okazją do złożenia świątecznych życzeń. A te seniorom złożyli między innymi wiceprezydenci Bełchatowa Dariusz Matyśkiewicz i Łukasz Politański.

– Na te nadchodzące święta życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia, spokoju i wiele radości. Smacznego jajka, mokrego dyngusa i mnóstwa wiosennego optymizmu. Wesołego Alleluje – życzyli seniorom wiceprezydenci Bełchatowa.

AP

Świąteczne spotkania w bełchatowskich klubach seniora - klub "Bajka"
Wielkanocne spotkania są okazją do wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze