Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsSportTo ostatnie dni na łyżwiarskie szaleństwa na lodowisku

To ostatnie dni na łyżwiarskie szaleństwa na lodowisku

To ostatnie dni na łyżwiarskie szaleństwa na lodowisku
Po modernizacji miejskie lodowisko cieszy się dużą popularnością wśród bełchatowian kochających jazdę na łyżwach
Zima się kończy, a wraz z nią łyżwiarski sezon. Z miejskiej ślizgawki skorzystać można jeszcze do czwartku 21 marca. Każdego, kto chciałby ostatni raz tej zimy poszaleć na lodowej tafli, zapraszamy na lodowisko przy ul. Edwardów przez cały tydzień w godz. 9:00 – 21:00.

Lodowisko przy ul. Edwardów każdego rodu przyciąga tysiące bełchatowian – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Niewysoka i stała od kilku już lat cena biletów wstępu, a także możliwość wypożyczenia sprzętu, sprawiają, że zimą miejską ślizgawkę chętnie odwiedzają całe rodziny. Podobnie było i w tym sezonie, który powoli dobiega końca.

– Po miesiącach radosnej zabawy na lodzie przychodzi czas na przerwę. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w tym sezonie, aktywnie spędzali czas na miejskim lodowisku oraz świetnie bawili się na łyżwach. Będziemy otwarci jeszcze przez kilka dni, także zapraszamy serdecznie do takiej formy wypoczynku – mówi Paweł Woźniak, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

To ostatnie dni na łyżwiarskie szaleństwa na lodowisku

Miłośnicy jazdy na łyżwach mają więc jeszcze tydzień, by korzystać z uroków miejskiej ślizgawki. Lodowisko będzie czynne do czwartku 21 marca. Do tego czasu amatorzy jazdy na łyżwach mogą wjeżdżać na taflę zgodnie z harmonogramem, który znajduje się na stronie Miejskiego Centrum Sportu.

AP

Miejskie lodowisko - to ostatnie dni na łyżwiarskie szaleństwa na lodowisku
Miejskie lodowisko na os. Dolnośląskim czynne jest siedem dni w tygodniu