Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaZapraszamy na hip hopowy koncert Winiego

Zapraszamy na hip hopowy koncert Winiego

Winicjusz Winicjusz „Wini” Bartków, to jedna z bardziej barwnych i oryginalnych postaci w rodzimym hip hopie

 

Mamy nie lada gratkę dla fanów hip hopu. W najbliższą niedzielę, 19 marca, w MCK PGE Gigantach Mocy wystąpi Winicjusz „Wini” Bartków. Początek koncertu w sali teatralno-widowiskowej o godz. 18:00.

Winicjusz „Wini” Bartków to gwiazda jury I Bełchatowskiego Przeglądu Hip-Hopowego „Hip Hop To The Top”, raper, fan i znawca hip-hopu, a także założyciel legendarnej marki odzieżowej Stoprocent. Jak mówi sam o sobie, jest wysublimowanym smakoszem wyszukanych potraw, energicznym biznesmanem, politycznmy radykałem i pieniaczem, największym fanem, a zarazem wrogiem wszelkich używek, człowiekiem o rubasznym i inteligentnym poczuciu humoru, leniem i pracoholikiem w jednym, piewcą miłości, który kocha nienawidzić, sportowcem o sporej nadwadze, bacznym obserwatorem rzeczywistości, dowcipnisiem i gawędziarzem, wiecznym skaterem, jowialnym cholerykiem, zatwardziałym antykomunistś, a przede wszystkim największym fanem i znawcą hip-hopu. Od pewnego czasu to również twórca internetowy, który przemierza kraj w poszukiwaniu barwnych i nieszablonowych towarzyszy do rozmów.

Występ „Winiego” będzie zwieńczeniem I Bełchatowskiego Przeglądu Hip-Hopowego. O główną nagrodę powalczy w nim dziesięciu wykonawców: PTRB Mad Abilities – Joddha, Boczo, Swierczevsky, Somash Somashino, Hope4Street, Siwcu, Hamish, Eyman, Adzy oraz 4Tunes. Więcej na ten temat piszemy w naszym artykule „Weź udział w przeglądzie hip-hopowym”.

 

Na koncert zapraszamy w niedzielę, 19 marca, do MCK PGE Gigantów Mocy. Początek występu o godz. 18:00. Wstęp na to wydarzenie jest wolny. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. 

 

Plakat promujący koncert Winicjusza Plakat promujący koncert Winicjusza „Winiego” Bartków