Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościZapraszamy seniorów na warsztaty o emocjach

Zapraszamy seniorów na warsztaty o emocjach

Podczas warsztatów Akademii Seniora omawiane są ważne dla starszych mieszkańców tematyPodczas warsztatów Akademii Seniora omawiane są ważne dla starszych mieszkańców tematy

 

Przed nami kolejne spotkanie w ramach Akademii Seniora, którą miasto realizuje wspólnie z MOPS-em. Tym razem prezydent Mariola Czechowska zaprasza starszych mieszkańców Bełchatowa na warsztaty o „Mocy emocji”. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 10 stycznia, w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych przy Placu Wolności 10.

  

„Moc emocji” to tytuł kolejnego spotkania dla starszych bełchatowian. Tym razem Magdalena Kucharska – coach i trener rozwoju osobistego – porozmawia z bełchatowskimi seniorami o ich uczuciach. Uczestnicy zajęć nauczą się m.in. rozpoznawać i nazywać emocje, dowiedzą się, jak radzić sobie z różnymi stanami emocjonalnymi, a także jak budować pozytywny obraz siebie.

Warsztaty odbędą się we wtorek, 10 stycznia, w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych przy Placu Wolności 10. Początek o godz. 12:00. Aby wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać. W tym celu wystarczy zadzwonić pod numer 798 910 109.

 

Przypomnijmy, że wszystkie spotkania w ramach Akademii Seniora mają charakter otwarty. Oznacza to, że udział w nich może wziąć każdy mieszkaniec Bełchatowa, który skończył 60 lat. Więcej informacji na temat projektu można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Staszica.

 

AP

 

Plakat dot. spotkania w ramach Akademii SenioraPlakat dot. spotkania w ramach Akademii Seniora