Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaWeź udział w przeglądzie hip-hopowym

Weź udział w przeglądzie hip-hopowym

 Zgłoszać można się do wtorku, 7 marca Zgłoszać można się do wtorku, 7 marca

 

Kochasz hip–hop, tworzysz własną muzykę, a może masz zespół, który pragnie zaistnieć na hip-hopowej scenie? Nie czekaj i wyślij swoje zgłoszenie do udziału w „Hip Hop To The Top” – I Bełchatowskim Przeglądzie Hip–Hopowym, który odbędzie się 19 marca o godzinie 12:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

 

Uczestnikami Przeglądu mogą być wykonawcy indywidualni lub zespoły, występujący amatorsko, niezwiązane kontraktem z profesjonalną wytwórnią płytową, wykonujące własne utwory autorskie na żywo. Wykonawcą indywidualnym lub członkiem zespołu może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i odesłanie jej wraz z linkami do dwóch utworów w formie online oraz nadesłanie zdjęcia zespołu na adres e-mail: hiphop@mckbelchatow.pl do dnia 7.03.2023 r.

 

Celem imprezy jest aktywizacja muzyczna środowiska młodzieżowego, promocja młodych artystów oraz ich twórczości, wymiana pomysłów i doświadczeń oraz inspirowanie młodych muzyków do poszukiwań artystycznych. Do wygrania występ przed gwiazdą wieczoru podczas pierwszego dnia obchodów Dni Bełchatowa 2023, możliwość realizacji swojego autorskiego materiału w studio nagrań oraz nagrody pieniężne.

 

Oceny zespołów uczestniczących w Przeglądzie dokonywać będzie jury, w skład którego wchodzą: gwiazda Przeglądu Winicjusz „Wini” Bartków, Ola Buczyńska – dziennikarka portalu rapnews.pl, prowadząca teleturniej Rap Gra, prowadząca w Rap News Live Studio, Marcin Kurzawski – właściciel HipHopWeb.pl, pasjonat krzewiący całym sobą kulturę hip-hop, oraz Michał Stempczyński – instruktor nauki gry na gitarze klasycznej i elektrycznej w MCK Bełchatów, gitarzysta zespołu Thrudy. Po zakończeniu przeglądu Winicjusz „Wini” Bartków wystąpi przed naszą publicznością. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

 

Winicjusz „Wini” Bartków, czyli: wysublimowany smakosz wyszukanych potraw, energiczny biznesman, polityczny radykał i pieniacz, największy fan, a zarazem wróg wszelkich używek, człowiek o rubasznym i inteligentnym poczuciu humoru, leń i pracoholik w jednym, piewca miłości, który kocha nienawidzić, sportowiec o sporej nadwadze, baczny obserwator rzeczywistości, dowcipniś i gawędziarz, wieczny skater, jowialny choleryk, zatwardziały antykomunista, a przede wszystkim największy fan i znawca hip-hopu. Założyciel legendarnej marki odzieżowej Stoprocent, a od pewnego czasu również twórca internetowy, który przemierza kraj w poszukiwaniu barwnych i nieszablonowych towarzyszy do rozmów.

 

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin do pobrania poniżej. 

 

Źródło: MCK Bełchatów

 

przeglad plakat

 

docFormularz zgłoszeniowy

docxRegulamin