Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsSportZapraszamy na dyskotekę na miejskim lodowisku

Zapraszamy na dyskotekę na miejskim lodowisku

Zapraszamy na dyskotekę na miejskim lodowisku
Dyskoteka na miejskim lodowisku rozpocznie się o godz. 16:30
Prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza wszystkich mieszkańców już w najbliższy piątek, 9 lutego na Lodowisko Miejskie zlokalizowane przy ulicy Edwardów 6 na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Po kilku latach przerwy na miejską ślizgawkę wraca wydarzenie pn. „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”. Do zdobycia będą ciekawe nagrody, gadżety, a także liczne vouchery.

W piątek, 9 lutego o godzinie 16:30 rozpocznie się najbardziej szalone lodowe party, czyli impreza pn. „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”. Zabawie będą towarzyszyć dyskotekowe światła i hity w towarzystwie DJ-a, a także takie atrakcje jak: fotobudka, słodki poczęstunek, ciepła herbata, wata cukrowa, popcorn, czy też liczne nagrody, gadżety oraz vouchery. Pierwsze wejście na lód potrwa do godziny 18:15. Następnie odbędzie się 30-minutowa przerwa techniczna na czyszczenie lodu, a na drugą turę zabawy zapraszamy od godziny 18:45 aż do samego końca, czyli do godziny 20:30.

– Kończy się karnawał, kończą się ferie zimowe, a nasza jednostka z tej okazji powraca do organizacji imprezy na miejskiej ślizgawce pn. „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”. Zachęcamy do aktywnego udziału w przygotowanym przez nas evencie wraz ze swoimi najbliższymi – mówi Paweł Woźniak, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie

Pamiętajmy, że ilość uczestników na jedno wejście jest zgodnie z regulaminem ograniczona do 90 osób. Przed wejściem na drugą turę w pierwszej kolejności wpuszczane będą osoby, które nie brały udziału w pierwszej sesji zabawy. Wypożyczalnia łyżew będzie dostępna, ale osoby posiadające swoje łyżwy zachęcamy do zabierania ich ze sobą!

Organizatorami tego wydarzenia są: Miasto Bełchatów, Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie, a także Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Bełchatowie.

mat. pras. MCS Bełchatów

Plakat - "Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco"