Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościRozmawiali o nieruchomościach i kredytach

Rozmawiali o nieruchomościach i kredytach

Na targu rozmawiali o nieruchomościach i kredytach
Podczas targu mieszkańcy mogli porozmawiać ze specjalistami różnych branż związanych z nieruchomościami
Za nami drugi miejski Targ Nieruchomości. W niedzielę 8 października bełchatowianie spotkali się z bełchatowskimi ekspertami, którzy chętnie odpowiadali na pytania dotyczące sprzedaży bądź kupna nieruchomości, aranżacji wnętrz czy budowy nowoczesnych domów. Były też warsztaty i prelekcje.

Prezydent Mariola Czechowska już po raz drugi zorganizowała Tag Nieruchomości. Wydarzenie zgromadziło kilkunastu bełchatowskich wystawców. Byli pośrednicy nieruchomości, eksperci finansowi, a także fachowcy branży budowlanej i wykończenia wnętrz.

– Promowanie i wspieranie lokalnego biznesu są niezwykle ważne. Miasto podejmuje w tym celu wiele różnych inicjatyw, a Targ Nieruchomości jest jedną z nich. Właściciele firm mogli na nim przedstawić potencjalnym klientom zakres swojej działalności, lokalizację, w której funkcjonują i inne przydatne informacje. Dodatkowo była to także świetna okazja do wymiany doświadczeń, a być może także nawiązania współpracy w przyszłości. Dla bełchatowian z kolei była to sposobność do poznania nowych trendów na rynku nieruchomości – podkreśla wiceprezydent Bełchatowa Dariusz Matyśkiewicz.

Rozmawiali o nieruchomościach i kredytach

W niedzielę 8 października w MCK PGE Giganty Mocy do dyspozycji mieszkańców było kilkunastu wystawców, z którymi rozmawiali m.in. o nieruchomościach i kredytach. Fachowcy chętnie dzielili się swoją wiedzą, podpowiadali jakie wybrać okna, drzwi, płytki czy panele. Ponadto bełchatowianie mogli dowiedzieć się, jakie najmodniejsze są firanki i zasłony, jak wygląda współpraca z pośrednikiem nieruchomości, czy mogą skorzystać z kredytu 2 proc., czy jak zaaranżować funkcjonalną kuchnię. Specjaliści wyjaśnili, co to takiego dom szkieletowy i czym różni się od domu tradycyjnego, przybliżyli również zasady programu „Czyste powietrze”. Sporym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty florystyczne. – Targ bardzo mi się podoba. Wystawcy są świetnie przygotowani. Do każdego stoiska podchodzi się z zaciekawieniem. Uważam, że powinno być więcej takich imprez – mówiła pani Kinga, jedna z uczestniczek targu.

>>> Zobacz fotogalerię: Targ Nieruchomości

AP

Wiceprezydent Dariusz Matyśkiewicz podziękował wystawcom Targu Nieruchomości
Wiceprezydent Dariusz Matyśkiewicz podziękował wystawcom za udział w Targu Nieruchomości